|
Η ιστορική εμφάνιση του Antetokounmpo! ![](Resources/Menus/date_icon.png) 6/4/2020 ![](http://www.xrysistili.gr/uploads/images/usa_today_13837440.0.jpg) Με την δράση να έχει σταματήσει λογω κορονοϊού το σάιτ των Μιλγουόκι Μπακς κοινοποίησε βίντεο με την φοβερή εμφάνιση του Γιάννη Αντετοκούνμπο στο περσινό εκτός έδρας παιχνίδι με την Φιλαδέλφεια.
Στον αγώνα αυτόν που έγινε στις 4 Απριλίου 2019 οι Μπακς επικράτησαν με σκορ 128-122 και εξασφάλισαν το πλεονέκτημα έδρας. Ο Αντετοκούνμπο πραγματοποίησε μία από τις κορυφαίες εμφανίσεις της καριέρας του με 45 πόντους, 13 ριμπάουντ, 6 ασίστ και 5 τάπες και εξαφάνισε τον Τζοέλ Εμπίιντ.
Απολαύστε την φοβερή εμφάνιση του Αντετοκούνμπο:
|
|