|
Δεύτερο κρούσμα στο Ολυμπιακό! ![](Resources/Menus/date_icon.png) 15/11/2020 ![](http://www.xrysistili.gr/uploads/images/Olibiakos-basket-koronoios.jpg)
Το νέο κρούσμα (το δεύτερο που προκύπτει το τελευταίο 24ωρο) είναι ασυμπτωματικό και δεν είχε έρθει σε επαφή με την ομάδα μετά την αναμέτρηση με την Άλμπα Βερολίνου.
Η ανακοίνωση:
«Η ΚΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει πως ακόμη ένα μέλος της ομάδας βρέθηκε θετικό στον Covid-19. Το συγκεκριμένο κρούσμα, το οποίο είναι ασυμπτωματικό, δεν είχε έρθει σε επαφή με την ομάδα μετά την αναμέτρηση με την Άλμπα Βερολίνου.
Σήμερα (15/11) οι "ερυθρόλευκοι" υποβλήθηκαν σε νέα τεστ για Covid-19 και εν αναμονή των αποτελεσμάτων -ακολουθώντας πιστά το πρωτόκολλο- οι παίκτες προπονήθηκαν ατομικά».
|
|