|
Euroleague για Παπαπέτρου! +(vid) ![](Resources/Menus/date_icon.png) 24/4/2020 ![](http://www.xrysistili.gr/uploads/images/1-6.jpg) Ο Ιωάννης Παπαπέτρου είναι ο εκλεκτός της Ευρωλίγκα στο σημερινό της βίντετο με τις καλύτερες κινήσεις των παικτών της διοργάνωσης. Στο βίντεο παρουσιάζεται η πορεία το Παπαπέτρου από τον Ολυμπιακό στον Παναθηναϊκό με καλάθια που φέρουν την... υπογραφή του.
Την φετινή σεζόν ο φόργουορντ του Παναθηναϊκού αγωνίστηκε σε 27 παιχνίδια στην Ευρωλίγκα με απολογισμό 10.9 πόντους, 4.1 ριμπάουντ.
To video:
|
|