|
Φινάλε για Οφρυδόπουλο! ![](Resources/Menus/date_icon.png) 8/6/2024 ![](http://www.xrysistili.gr/uploads/images/lebadieakos 7.jpg) Παρελθόν από την τεχνική ηγεσία του Λεβαδειακού αποτελεί ο Σωκράτης Οφρυδόπουλος, όπως και ο συνεργάτης του Νίκος Καραμπετάκης.
Ο 51χρονος προπονητής πήρε τα ηνία της ομάδας στα τέλη του 2023 από τον Νίκο Νιόπλια και με ρεκόρ 15-3-1 οδήγησε τους «πράσινους» στην κατάκτηση του πρωταθλήματος του Βορείου Ομίλου της Super League 2.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Λεβαδειακού, αναφέρει:
«Η ΠΑΕ Λεβαδειακός ευχαριστεί τον προπονητή Σωκράτη Οφρυδόπουλο και τον άμεσο συνεργάτη του, Νίκο Καραμπετάκη για την πολύτιμη συνεισφορά τους στην επίτευξη της ανόδου της ομάδας μας στη Super League 1 και τους εύχεται κάθε επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας τους».
|
|