1ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΖΥΡΙΧΗ | | 0-1 (Ημ. 0-0) |
| ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ | | 2-3 (Ημ. 2-1) |
|
2ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΛΕΙΨΙΑ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ | | 2-3 (Ημ. 0-2) |
| ΣΕΛΤΙΚ - ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
|
3ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΖΕΝΙΤ | | 1-1 (Ημ. 0-1) |
| ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΜΠΟΡΝΤΟ | | 1-0 (Ημ. 1-0) |
|
4ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
| ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ | | 4-1 (Ημ. 2-0) |
|
5ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. - ΚΑΡΑΜΠΑΚ | | 2-0 (Ημ. 0-0) |
| ΑΡΣΕΝΑΛ - ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ | | 4-2 (Ημ. 1-0) |
|
6ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ - ΜΙΛΑΝ | | 0-1 (Ημ. 0-0) |
| ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΕΤΙΣ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
|
7ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ | | 2-2 (Ημ. 1-0) |
| ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ | | 2-0 (Ημ. 0-0) |
|
8ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΜΑΡΣΕΪΓ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ | | 1-2 (Ημ. 1-0) |
| ΛΑΤΣΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ | | 2-1 (Ημ. 1-0) |
|
9ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ - ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ | | 3-1 (Ημ. 0-0) |
| ΓΚΕΝΚ - ΜΑΛΜΕ | | 2-0 (Ημ. 1-0) |
|
10ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΣΕΒΙΛΛΗ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ | | 5-1 (Ημ. 2-0) |
| ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
|
11ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΡΕΝ - ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ | | 2-1 (Ημ. 1-0) |
| ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΑΣΤΑΝΑ | | 2-2 (Ημ. 1-1) |
|
12ος ΟΜΙΛΟΣ 9/20/2018
| ΠΑΟΚ - ΤΣΕΛΣΙ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
| ΒΙΝΤΙ - ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ | | 0-2 (Ημ. 0-1) |
|
1ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ | | 4-2 (Ημ. 1-1) |
| ΖΥΡΙΧΗ - ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
|
2ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΛΕΙΨΙΑ | | 1-3 (Ημ. 0-1) |
| ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΣΕΛΤΙΚ | | 3-1 (Ημ. 0-1) |
|
3ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΜΠΟΡΝΤΟ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ | | 1-2 (Ημ. 0-1) |
| ΖΕΝΙΤ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
|
4ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ | | 2-0 (Ημ. 0-0) |
| ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ | | 0-2 (Ημ. 0-1) |
|
5ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. | | 1-2 (Ημ. 1-0) |
| ΚΑΡΑΜΠΑΚ - ΑΡΣΕΝΑΛ | | 0-3 (Ημ. 0-1) |
|
6ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΜΠΕΤΙΣ - ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ | | 3-0 (Ημ. 0-0) |
| ΜΙΛΑΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | | 3-1 (Ημ. 0-1) |
|
7ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ | | 3-3 (Ημ. 1-1) |
| ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ | | 3-1 (Ημ. 1-1) |
|
8ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΜΑΡΣΕΪΓ | | 2-2 (Ημ. 0-0) |
| ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΛΑΤΣΙΟ | | 4-1 (Ημ. 2-1) |
|
9ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΜΑΛΜΕ - ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ | | 2-0 (Ημ. 0-0) |
| ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ - ΓΚΕΝΚ | | 3-1 (Ημ. 1-0) |
|
10ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ - ΣΕΒΙΛΛΗ | | 2-1 (Ημ. 0-1) |
| ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ | | 2-1 (Ημ. 2-1) |
|
11ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΑΣΤΑΝΑ - ΡΕΝ | | 2-0 (Ημ. 0-0) |
| ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ | | 2-2 (Ημ. 1-2) |
|
12ος ΟΜΙΛΟΣ 10/4/2018
| ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ - ΠΑΟΚ | | 1-4 (Ημ. 0-3) |
| ΤΣΕΛΣΙ - ΒΙΝΤΙ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
|
1ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΖΥΡΙΧΗ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ | | 3-2 (Ημ. 1-0) |
| ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ | | 1-1 (Ημ. 1-1) |
|
2ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ | | 3-0 (Ημ. 1-0) |
| ΛΕΙΨΙΑ - ΣΕΛΤΙΚ | | 2-0 (Ημ. 2-0) |
|
3ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΖΕΝΙΤ - ΜΠΟΡΝΤΟ | | 2-1 (Ημ. 1-1) |
| ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ | | 0-1 (Ημ. 0-0) |
|
4ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ | | 2-2 (Ημ. 1-0) |
| ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ | | 1-2 (Ημ. 1-0) |
|
5ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΚΑΡΑΜΠΑΚ - ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ | | 0-1 (Ημ. 0-0) |
| ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. - ΑΡΣΕΝΑΛ | | 0-1 (Ημ. 0-0) |
|
6ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΜΙΛΑΝ - ΜΠΕΤΙΣ | | 1-2 (Ημ. 0-1) |
| ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | | 0-2 (Ημ. 0-0) |
|
7ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
| ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ | | 5-0 (Ημ. 3-0) |
|
8ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ | | 2-0 (Ημ. 2-0) |
| ΜΑΡΣΕΪΓ - ΛΑΤΣΙΟ | | 1-3 (Ημ. 0-1) |
|
9ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ - ΜΑΛΜΕ | | 1-1 (Ημ. 0-0) |
| ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ - ΓΚΕΝΚ | | 2-4 (Ημ. 0-1) |
|
10ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ | | 2-1 (Ημ. 0-1) |
| ΣΕΒΙΛΛΗ - ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ | | 6-0 (Ημ. 3-0) |
|
11ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ - ΑΣΤΑΝΑ | | 1-1 (Ημ. 1-1) |
| ΡΕΝ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ | | 1-2 (Ημ. 1-1) |
|
12ος ΟΜΙΛΟΣ 10/25/2018
| ΠΑΟΚ - ΒΙΝΤΙ | | 0-2 (Ημ. 0-2) |
| ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ | | 3-1 (Ημ. 2-0) |
|
1ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΖΥΡΙΧΗ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
| ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ - ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
|
2ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ | | 2-5 (Ημ. 0-4) |
| ΣΕΛΤΙΚ - ΛΕΙΨΙΑ | | 2-1 (Ημ. 1-0) |
|
3ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΜΠΟΡΝΤΟ - ΖΕΝΙΤ | | 1-1 (Ημ. 1-0) |
| ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
|
4ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ | | 2-0 (Ημ. 0-0) |
| ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ | | 3-1 (Ημ. 2-0) |
|
5ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ - ΚΑΡΑΜΠΑΚ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
| ΑΡΣΕΝΑΛ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
|
6ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΜΠΕΤΙΣ - ΜΙΛΑΝ | | 1-1 (Ημ. 1-0) |
| ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ | | 5-1 (Ημ. 4-0) |
|
7ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ | | 4-3 (Ημ. 2-3) |
| ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
|
8ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ | | 2-3 (Ημ. 0-1) |
| ΛΑΤΣΙΟ - ΜΑΡΣΕΪΓ | | 2-1 (Ημ. 1-0) |
|
9ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΜΑΛΜΕ - ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ | | 1-1 (Ημ. 0-0) |
| ΓΚΕΝΚ - ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ | | 1-1 (Ημ. 0-1) |
|
10ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ | | 2-1 (Ημ. 0-1) |
| ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ - ΣΕΒΙΛΛΗ | | 2-3 (Ημ. 0-2) |
|
11ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΑΣΤΑΝΑ - ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ | | 2-1 (Ημ. 1-1) |
| ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΡΕΝ | | 3-1 (Ημ. 1-0) |
|
12ος ΟΜΙΛΟΣ 11/8/2018
| ΒΙΝΤΙ - ΠΑΟΚ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
| ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ - ΤΣΕΛΣΙ | | 0-1 (Ημ. 0-0) |
|
1ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΖΥΡΙΧΗ - ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ | | 1-2 (Ημ. 0-1) |
| ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ | | 1-1 (Ημ. 0-0) |
|
2ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΛΕΙΨΙΑ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
| ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΣΕΛΤΙΚ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
|
3ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΖΕΝΙΤ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
| ΜΠΟΡΝΤΟ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ | | 2-0 (Ημ. 0-0) |
|
4ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
| ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
|
5ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΚΑΡΑΜΠΑΚ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. | | 1-6 (Ημ. 1-3) |
| ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ - ΑΡΣΕΝΑΛ | | 0-3 (Ημ. 0-3) |
|
6ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΜΙΛΑΝ - ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ | | 5-2 (Ημ. 1-1) |
| ΜΠΕΤΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | | 1-0 (Ημ. 1-0) |
|
7ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ | | 1-2 (Ημ. 1-0) |
| ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
|
8ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΜΑΡΣΕΪΓ | | 4-0 (Ημ. 2-0) |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΛΑΤΣΙΟ | | 2-0 (Ημ. 1-0) |
|
9ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ - ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ | | 2-3 (Ημ. 2-0) |
| ΜΑΛΜΕ - ΓΚΕΝΚ | | 2-2 (Ημ. 0-1) |
|
10ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ - ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ | | 2-1 (Ημ. 0-1) |
| ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΣΕΒΙΛΛΗ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
|
11ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΑΣΤΑΝΑ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
| ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ - ΡΕΝ | | 0-1 (Ημ. 0-0) |
|
12ος ΟΜΙΛΟΣ 11/29/2018
| ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ - ΒΙΝΤΙ | | 2-0 (Ημ. 1-0) |
| ΤΣΕΛΣΙ - ΠΑΟΚ | | 4-0 (Ημ. 2-0) |
|
1ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ | | 1-5 (Ημ. 1-2) |
| ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ - ΖΥΡΙΧΗ | | 1-1 (Ημ. 1-1) |
|
2ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΛΕΙΨΙΑ - ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ | | 1-1 (Ημ. 0-0) |
| ΣΕΛΤΙΚ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ | | 1-2 (Ημ. 0-0) |
|
3ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΜΠΟΡΝΤΟ | | 0-1 (Ημ. 0-0) |
| ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΖΕΝΙΤ | | 2-0 (Ημ. 2-0) |
|
4ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ | | 1-0 (Ημ. 1-0) |
| ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
|
5ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. - ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ | | 3-0 (Ημ. 3-0) |
| ΑΡΣΕΝΑΛ - ΚΑΡΑΜΠΑΚ | | 1-0 (Ημ. 1-0) |
|
6ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ - ΜΠΕΤΙΣ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
| ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΙΛΑΝ | | 3-1 (Ημ. 0-0) |
|
7ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ | | 2-0 (Ημ. 1-0) |
| ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
|
8ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΜΑΡΣΕΪΓ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ | | 1-3 (Ημ. 1-2) |
| ΛΑΤΣΙΟ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ | | 1-2 (Ημ. 0-0) |
|
9ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ - ΜΑΛΜΕ | | 0-1 (Ημ. 0-0) |
| ΓΚΕΝΚ - ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ | | 4-0 (Ημ. 2-0) |
|
10ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΣΕΒΙΛΛΗ - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ | | 3-0 (Ημ. 2-0) |
| ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
|
11ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΡΕΝ - ΑΣΤΑΝΑ | | 2-0 (Ημ. 0-0) |
| ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
|
12ος ΟΜΙΛΟΣ 12/13/2018
| ΠΑΟΚ - ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ | | 1-3 (Ημ. 0-3) |
| ΒΙΝΤΙ - ΤΣΕΛΣΙ | | 2-2 (Ημ. 1-1) |
|
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32 2/12/2019
| ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΖΕΝΙΤ | | 1-0 (Ημ. 1-0) |
2/14/2019
| ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΓΚΕΝΚ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
| ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
| ΖΥΡΙΧΗ - ΝΑΠΟΛΙ | | 1-3 (Ημ. 0-2) |
| ΜΑΛΜΕ - ΤΣΕΛΣΙ | | 1-2 (Ημ. 0-1) |
| ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ | | 2-2 (Ημ. 1-1) |
| ΣΕΛΤΙΚ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ | | 0-2 (Ημ. 0-1) |
| ΡΕΝ - ΜΠΕΤΙΣ | | 3-3 (Ημ. 3-1) |
| ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ | | 2-2 (Ημ. 2-1) |
| ΛΑΤΣΙΟ - ΣΕΒΙΛΛΗ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
| ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
| ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ - ΑΡΣΕΝΑΛ | | 1-0 (Ημ. 1-0) |
| ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ | | 1-2 (Ημ. 0-1) |
| ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ | | 2-1 (Ημ. 0-1) |
| ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ | | 2-1 (Ημ. 0-1) |
| ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΙΝΤΕΡ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
2/20/2019
| ΣΕΒΙΛΛΗ - ΛΑΤΣΙΟ | | 2-0 (Ημ. 1-0) |
2/21/2019
| ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ | | 3-0 (Ημ. 2-0) |
| ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ | | 4-0 (Ημ. 3-0) |
| ΙΝΤΕΡ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ | | 4-0 (Ημ. 2-0) |
| ΓΚΕΝΚ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ | | 1-4 (Ημ. 1-1) |
| ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ | | 1-1 (Ημ. 0-0) |
| ΝΑΠΟΛΙ - ΖΥΡΙΧΗ | | 2-0 (Ημ. 1-0) |
| ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΛΜΕ | | 3-0 (Ημ. 0-0) |
| ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ | | 4-1 (Ημ. 2-0) |
| ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΣΕΛΤΙΚ | | 1-0 (Ημ. 0-0) |
| ΜΠΕΤΙΣ - ΡΕΝ | | 1-3 (Ημ. 1-2) |
| ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | | 1-0 (Ημ. 1-0) |
| ΖΕΝΙΤ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ | | 3-1 (Ημ. 2-1) |
| ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. | | 1-1 (Ημ. 0-1) |
| ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ | | 3-0 (Ημ. 2-0) |
| ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
|
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 3/7/2019
| ΤΣΕΛΣΙ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ | | 3-0 (Ημ. 1-0) |
| ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ | | 1-0 (Ημ. 1-0) |
| ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΙΝΤΕΡ | | 0-0 (Ημ. 0-0) |
| ΣΕΒΙΛΛΗ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ | | 2-2 (Ημ. 2-2) |
| ΡΕΝ - ΑΡΣΕΝΑΛ | | 3-1 (Ημ. 1-1) |
| ΖΕΝΙΤ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ | | 1-3 (Ημ. 1-1) |
| ΝΑΠΟΛΙ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ | | 3-0 (Ημ. 2-0) |
| ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ | | 2-1 (Ημ. 2-0) |
3/14/2019
| ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΤΣΕΛΣΙ | | 0-5 (Ημ. 0-3) |
| ΙΝΤΕΡ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
| ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ | | 2-0 (Ημ. 0-0) |
| ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΝΑΠΟΛΙ | | 3-1 (Ημ. 1-1) |
| ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ | | 1-1 (Ημ. 0-0) |
| ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΣΕΒΙΛΛΗ | | 3-3 (Ημ. 1-1) |
| ΑΡΣΕΝΑΛ - ΡΕΝ | | 3-0 (Ημ. 2-0) |
| ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΖΕΝΙΤ | | 2-1 (Ημ. 1-0) |
|
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 4/11/2019
| ΑΡΣΕΝΑΛ - ΝΑΠΟΛΙ | | 2-0 (Ημ. 2-0) |
| ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ | | 1-3 (Ημ. 1-1) |
| ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ | | 4-2 (Ημ. 2-1) |
| ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΤΣΕΛΣΙ | | 0-1 (Ημ. 0-0) |
4/18/2019
| ΝΑΠΟΛΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ | | 0-1 (Ημ. 0-1) |
| ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ | | 2-0 (Ημ. 1-0) |
| ΤΣΕΛΣΙ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ | | 4-3 (Ημ. 4-1) |
| ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ | | 2-0 (Ημ. 1-0) |
|
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 5/2/2019
| ΑΡΣΕΝΑΛ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ | | 3-1 (Ημ. 2-1) |
| ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΤΣΕΛΣΙ | | 1-1 (Ημ. 1-1) |
5/9/2019
| ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΡΣΕΝΑΛ | | 2-4 (Ημ. 1-1) |
| ΤΣΕΛΣΙ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ | | 4-3πεν. (Ημ. 1-1) |
|
ΤΕΛΙΚΟΣ 5/29/2019
| ΤΣΕΛΣΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ | | 4-1 (Ημ. 0-0) |
|